BIOTHERIK je sebehojivá metoda – působící na ozdravění organizmu


Metoda BIOTHERIK™ byla vypracována a definována MUDr. Robertem Kovaříkem před 35 lety - navazuje na třistaletou tradici léčebných účinků oxidu uhličitého, ale cca 4x účinnější než klasické koupele vodní.
Tato metoda je nejmodernější a nejúčinnější regenerační, rekondiční a relaxační metoda působením CO2 na světě, přesto je průběžně zdokonalována.
Všechny efekty včetně regenerace jsou stimulovány na podvědomé, buněčné i nervové-regulační a hormonální úrovni – bez stresu, bolesti a nežádoucích účinků.

Tuto metodu používá mnoho lékařů, lázní a klinik k léčení velkého počtu nemocí a ke zmírnění jejich negativních dopadů na člověka.
(-> například největší lázně v Rakousku - Kurklinik in Bad Schönau, -> článek)

Dále popsané efekty jsou doložitelné publikovanými lékařskými studiemi, které jsou k dispozici jak v různé odborné literatuře, tak koncentrovaně u MUDr.Roberta Kovaříka.
Mnohé efekty však platí pouze při dodržení přesně stanovených podmínek metody BIOTHERIK™, jiné metody, například vakové uhličité koupele anebo suché uhličité koupele učinkují často jen na úrovni placeba.
Provozovatelé „uhličitých suchých koupelí“, kteří nemají licenci BIOTHERIK™ správné postupy většinou nedodržují, buď je neznají nebo jsou pro ně finančně nevýhodné.
Licence k provozování metody BIOTHERIK™ mají MUDr. Kovaříkem propůjčenu pouze důkladně proškolení lidé, kteří se zároveň zavázali k dodržování přesných postupů a k umožnění kontrol jejich provozoven - za nedodržení této podmínky jim hrozí odnětí licence. Tím může každý lehce kontrolovat kvalitu provozovatele nabízené uhličité metody. Neúčinné metody se vyznačují bezlicenčním vztahem, ze kterého těží provozovatel na úkor zájmu klienta.

Impresum   © BIOTHERIK, Robert Kovarik  All rights reserved